Jestem niewinna

Jestem niewinna - zapraszam do zapoznania się z książką:)
           

Dzisiaj jest WYJĄTKOWY dzień!


Niech dziś będzie dzień dobrych wiadomości

sobota, 20 czerwca 2015

Kaczmarski - Nie lubię

Siadłam przed komputerem i "usłyszałam" ten utwór. Więc go odszukałam i słucham...Ciekawe, że niekiedy przychodzą do nas słowa, których nie spodziewamy się, nie przeczuwamy ich...,  a one nagle stają się potwierdzeniem utajonej prawdy.
4 komentarze:

 1. Nie! Temu Panu za możliwość kojenia/energetyzowania/magnetyzowania itp. mnie głosem bym podziękowała. Może to dziwne i nienaturalne, ale dla mnie muzyka to również wizualne wrażenia estetyczne. Wizerunek sceniczny od zawsze robiła na mnie ogromne wrażenie, oczywiście zarówno pozytywny, jak i negatywny. Dlatego twórcy typu powyższy Pan nie są dla mnie :) Ale muzycznie też nie przepadam za podobnymi klimatami. Co kto lubi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że jest taka różnorodność i można wybierać :)

   Usuń
 2. Bliskie mi są piosenki Jacka Kaczmarskiego od wielu lat. Były z nami w Australii, gdy siedzielismy wieczorami pod eukaliptusami i paliliśmy ognisko a nad nami świeciły cudowne, lecz obce konstelacje gwiazd. Śpiewaliśmy, wspominalismy, tęskniliśmy. Zresztą Kaczmarski też kilka lat w Au mieszkał i tworzył. Był wspaniałym, bardzo utalentowanym poetą. Bardzo szkoda, że tak młodo umarł. Ileż mógł jeszcze napisac!
  Pozdrawiam Cię ciepło Abi!:-)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie Wam było w Australii... Kaczmarskiego bardzo cenię... Żal, że odszedł...

   Usuń

Witaj na blogu Foki Wysokogórskiej :)

Spotkania - album haig

Spotkania - album haig z Mariuszem Wysłychem