Jestem niewinna

Jestem niewinna - zapraszam do zapoznania się z książką:)
           

Dzisiaj jest WYJĄTKOWY dzień!


Słonecznego spacerowania skrajem

środa, 12 lipca 2017

Rykarda Parasol - koncert :)

Zasypiałam wczoraj z Rykardą pod powiekami, a w uszach wibrował jej głos... :)... Potrafił przebić się ponad dźwięki ulicy i mruczenie Geparda ;)...Wczorajszy koncert w Kuźni Kulturalnej w Wilanowie w Warszawie to jedno z tych spotkań z muzyką, które staje się spotkaniem z wykonawcą. Mimo, że Rykarda nie jest osobą zagadującą, wchodzącą w jakimś znacznym stopniu w kontakt z widownią, zapraszającą do współśpiewania itd., to jednak jest bardzo, bardzo obecna. Było czymś wyjątkowym obserwować jej transformację pomiędzy chwilami gdy nie śpiewała, a wtedy gdy to robiła. W jednych i drugich momentach było coś intymnego, ale kiedy śpiewała czuło się,  jak bardzo jest blisko.
Jasne, że bardzo pomocne było w tym samo miejsce, przytulne, ciepłe... (choć nas: Mariusza i  mnie, bardzo raził widok za oknem parasoli z krzyczącymi napisami Coca-Cola), z pewnością odbiór Rykardy występującej na dużej scenie byłby inny, choć nie sądzę by jakoś diametralnie...

Poniżej kilka zdjęć wykonanych telefonem, tak na pamiątkę ;).
I jeszcze na koniec, gdy przygotowywała się do popisywania...


...i podpisywała płyty.

Po koncercie pojechaliśmy do Eli, gdzie spędziliśmy miły wieczór, noc i poranek z ludźmi, kotami, a częściowo sami ;), i której to Eli bardzo, bardzo jesteśmy wdzięczni za gościnę :D.

A na koniec końców ptaki, które karmiliśmy z KMN przed Dworcem Centralnym - już dzisiaj.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na blogu Foki Wysokogórskiej :)

Spotkania - album haig

Spotkania - album haig z Mariuszem Wysłychem